Do następnej wyprawy zostało:

AMERICAN TRIP

Od Amerykańskich drapaczy po błękit jezior Kanady

Termin: 01.07-01.08.2018 Koszt: Transport: Wynajęte amerykańskie busy
Żaneta MrózekE-mail: zaneta@thetravelbus.plTel.:
Wojtek KostekE-mail: wojtek@thetravelbus.plTel.:796013458

American Trip to wyprawa dla osób kochających zwiedzanie niesamowitych miast jak również pięknej przyrody. Cała trasa została starannie zaplanowana przy każdym pokonanym kilometrze. Naszą przygodę zaczniemy od Nowego Jorku oraz Bostonu. Miasta które są dla siebie niesamowitym kontrastem! W Nowym Jorku życie biegnie bardzo szybko, a potęga tego miasta sprawia, iż ciężko wyjść z wrażenia. Boston natomiast jest miastem spokojniejszym, a w każdym parku możemy zauważyć mieszkańców, którzy miło i spokojnie spędzają czas z rodzinami i przyjaciółmi. Dalsza trasa powoli będzie nas zapoznawać z przyrodą Kanady, ale zanim zakochamy się w nienaruszonej przyrodzie Kanady to najpierw zwiedzimy miasta takie jak Montreal, Ottawa czy Toronto. Jak tylko zachwycimy się Kanadyjskimi miastami, wtedy nasza trasa biec będzie w kierunku przepięknych Parków Narodowych Kanady takich jak Banff, Glacier, Yoho i wiele innych szokująco pięknych dzieł natury. Smaczkiem Kanady będzie również zwiedzanie miasta Vancouver. Ponownie wjedziemy do USA i skierujemy się do jednego z najbardziej znanych Parków Narodowych USA takich jak Yellowstone. Ostatnie dni wyprawy spędzimy w mieście świetnie znanym polakom czyli Chicago.

Zakwaterowanie: Cena zawiera dwa noclegi po przylocie do Nowego Jorku, tak abyśmy mieli troszkę czasu na zorganizowanie się zanim ruszymy w wielką podróż po Ameryce Północnej oraz na zwiedzanie miasta. Zaplanowaliśmy również jeden nocleg w hotelu w mieście Chicago tak aby wszyscy uczestnicy mogli się na spokojnie przygotować przed wylotem  do Polski. Pozostałe noclegi będą w okolicznościach pięknej przyrody. Na naszej trasie zaznaczyliśmy wiele ciekawych miejsc z darmowymi kempingami oraz na dziko gdzie rozbijemy obóz.

W cenę wyjazdu wliczone jest wstępne wyżywienie, w które zaopatrzymy nasze busy na całą trasę.
Będą to podstawowe produkty, z których będzie można ugotować posiłki w ciągu dnia. Podstawowe produkty to różnego rodzaju ryż, kasza, oraz makarony. Do dyspozycji uczestników będą zupki błyskawiczne w różnych smakach oraz żywność w puszkach – pasztety, mięso, konserwy oraz różne rodzaje warzyw. Do dyspozycji będą również przyprawy, kawa, herbata etc).
Dodatkowe produkty i wyżywienie we własnym zakresie.

Przelot: Koszty biletów lotniczych nie są wliczone w kwotę wyjazdu. Ceny biletów wahają się od 2200zł do 3200zł w dwie strony. Zakup biletów można dokonać z naszą pomocą lub na własną rękę.

 

Wiza: Zgłoszenia przyjmujemy od osób posiadających wizę bądź osób, które zadeklarują się do jej wyrobienia. Osobą nieposiadającym wizy pomożemy w dokonaniu formalności (konieczna będzie wizyta w ambasadzie lub konsulacie USA i rozmowa z urzędnikiem).

Plan zwiedzania obejmuje:
Nowy Jork, Boston, Montreal, Ottawa, Toronto, Wodospad Niagara, Detroit, Park Narodowy Jasper, Park Narodowy Banff, Park Narodowy Glacier, Capilano Suspension Bridge, Park Narodowy Yellowstone, Chicago, Spotted Lake, Mount Rushmore, Park Narodowy Kootenay, Park Narodowy Waterton Lakes, Park Narodowy Yoho, Park Narodowy Badlands.

Cena zawiera:
– wynajem busów wraz z pełnym ubezpieczeniem,
– paliwo,
– opłaty drogowe, parkingi, mosty,
– 3 noclegi (apartament lub hotel),
– kartę do parków narodowych USA „America the Beautiful”
– ubezpieczenie podróżnicze,
– wstępne wyżywienie,
– opieka organizatorów,
– zapewnienie sprzętu turystycznego (kuchenki, butle gazowe, naczynia do gotowania, namioty, przetwornice, ładowarki itp.)
– pakiet travelbusowicza (gadżety w podróżniczym klimacie),
– wysokiej jakości zdjęcia oraz filmy z podróży (wykonane lustrzanką oraz GoPro),
– transfer busami na zaplanowanej trasie.

Cena nie zawiera:
– biletów lotniczych,
– wizy (ok 600zł),
– dodatkowego wyżywienia,
– biletów wstępów (poza tymi które obejmuje karnet „America the Beautiful”), wiszący most Capilano Suspension w Vancover dorośli 42$, studenci 33$, wstępy do Parków Narodowych w Kanadzie bilet za jeden dzień to ok 9$ upoważnia on wstęp do pozostałych trzech parków należących do Gór Skalistych (Yoho, Jasper, Kottenay) ceny mogą ulec zmianie. Oczywiście nie ma obowiązku korzystania z dodatkowych atrakcji.
-wydatków osobistych

Na wyposażeniu travelbusa są:

– namioty 2seconds (2 i 3 osobowe),

– kuchenki gazowe,

– butle gazowe,

– naczynia do gotowania (kawiarka, garnki, patelnie),

– przetwornica napięcia,

– ładowarki samochodowe,

We własnym zakresie należy zabrać lub kupić na miejscu: śpiwór, karimatę, sztućce, kubek, miska lub talerz, latarka.

 

Zainteresowała Cię nasza oferta ?

Masz pytania związane z tą lub inną wyprawą ?

Chcesz dołączyć do ekipy?

 

Skontaktuj się z nami:

e-mail: wyprawy@thetravelbus.pl

tel: +48 796-013-458

 

POBIERZ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY