Do następnej wyprawy zostało:

AMERICA’S WESTERN WONDERS

Follow Your Dreams

Termin: 10.08-05.09.2018 Koszt: Transport: Wynajęte amerykańskie busy
Żaneta MrózekE-mail: zaneta@thetravelbus.plTel.:
Wojtek KostekE-mail: wojtek@thetravelbus.plTel.:796013458

America’s Western Wonders to wyprawa dla miłośników przyrody. Naszą trasę rozpoczniemy od Chicago i przejedziemy przeplatając się najpopularniejszą drogą ROUTE 66. Głównymi punktami na tej wyprawie będą Parki Narodowe takie jak Wielki Kanion, Arches, CanyonLands, Dolina Śmierci, Yosemite oraz wiele innych pięknych Parków Narodowych. Dla urozmaicenia wyprawy dodaliśmy na naszej trasie zachwycające swoją architekturą miasta jak San Francisco, gdzie bez wątpienia największą atrakcją będzie most Golden Gate. Następnie udamy się do filmowej stolicy kraju czyli Los Angeles i Hollywood, ale nie zabraknie też zabawy i posmakowania hazardu w słynnym Las Vegas! A to tylko część niesamowitych atrakcji jakie na nas czekają.

Zakwaterowanie: Cena zawiera dwa noclegi po przylocie do Chicago, tak abyśmy mieli troszkę czasu na zorganizowanie się zanim ruszymy w wielką podróż po Ameryce Północnej oraz na zwiedzanie miasta. Zaplanowaliśmy również jeden nocleg w hotelu w Los Angeles tak aby wszyscy uczestnicy mogli się na spokojnie przygotować przed wylotem  do Polski. Pozostałe noclegi będą w okolicznościach pięknej przyrody. Na naszej trasie zaznaczyliśmy wiele ciekawych miejsc z darmowymi kempingami oraz na dziko gdzie rozbijemy obóz.

W cenę wyjazdu wliczone jest wstępne wyżywienie, w które zaopatrzymy nasze busy na całą trasę.
Będą to podstawowe produkty, z których będzie można ugotować posiłki w ciągu dnia. Podstawowe produkty to różnego rodzaju ryż, kasza, oraz makarony. Do dyspozycji uczestników będą zupki błyskawiczne w różnych smakach i rodzajach oraz żywność w puszkach – pasztety, ryby, mięso, konserwy oraz różne rodzaje warzyw. Do dyspozycji będą również przyprawy, kawa, herbata etc).
Dodatkowe produkty i wyżywienie we własnym zakresie.

Przelot: Koszty biletów lotniczych nie są wliczone w kwotę wyjazdu. Ceny biletów wahają się od 2200zł do 3200zł w dwie strony. Zakup biletów można dokonać z naszą pomocą lub na własną rękę.

 

Wiza: Zgłoszenia przyjmujemy od osób posiadających wizę bądź osób, które zadeklarują się do jej wyrobienia. Osobą nieposiadającym wizy pomożemy w dokonaniu formalności (konieczna będzie wizyta w ambasadzie lub konsulacie USA i rozmowa z urzędnikiem).

Plan zwiedzania obejmuje:

Park Narodowy Black Canyon, Park Narodowy Arches, Park Narodowy Canyonlands, Dolina Pomników, Glen Canyon, Kanion Antylopy, The Wave, Park Narodowy Bryce Canyon, Park Narodowy Zion, Havasu Falls, Wielki Kanion Kolorado, Yosemite, Dolina Ognia, Las Vegas, Red Rock Canyon, Dolina Śmierci, Park Narodowy Sekwoi, Hollywood, Los Angeles, San Francisco, Szklana Plaża, Fly Geyser, Słona równina Bonneville.

Cena zawiera:
– wynajem busów wraz z pełnym ubezpieczeniem,
– paliwo,
– opłaty drogowe, parkingi, mosty,
– 3 noclegi (apartament lub hotel),
– kartę do parków narodowych USA „America the Beautiful”
– ubezpieczenie podróżnicze,
– wstępne wyżywienie,
– opieka organizatorów,
– zapewnienie sprzętu turystycznego (kuchenki, butle gazowe, naczynia do gotowania, namioty, przetwornice, ładowarki itp.)
– pakiet travelbusowicza (gadżety w podróżniczym klimacie),
– wysokiej jakości zdjęcia oraz filmy z podróży (wykonane lustrzanką oraz GoPro),
– transfer busami na zaplanowanej trasie.

Cena nie zawiera:

– biletów lotniczych
– wizy (ok 600zł)
– dodatkowego wyżywienia
– biletów wstępów (poza tymi które obejmuje karnet „America the Beautiful”), Kanion Antylopy wstęp ok 50$, wstęp do rezerwatu Indian 8$. Ceny mogą ulec zmianie. Oczywiście nie ma obowiązku korzystania z dodatkowych atrakcji.

Na wyposażeniu travelbusa są:

– namioty 2seconds (2 i 3 osobowe),

– kuchenki gazowe,

– butle gazowe,

– naczynia do gotowania (kawiarka, garnki, patelnie),

– przetwornica napięcia,

– ładowarki samochodowe,

We własnym zakresie należy zabrać lub kupić na miejscu: śpiwór, karimatę, sztućce, kubek, miska lub talerz, latarka.

 

Zainteresowała Cię nasza oferta ?

Masz pytania związane z tą lub inną wyprawą ?

Chcesz dołączyć do ekipy?

 

Skontaktuj się z nami:

e-mail: wyprawy@thetravelbus.pl

tel: +48 796-013-458

 

POBIERZ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY