Do następnej wyprawy zostało:

Czarnobyl

Radioaktywny weekend

Termin: BRAK WOLNYCH TERMINÓW Koszt: 680zł + 70usd Transport: VW T4 Multivan/Caravelle
Wojtek KostekE-mail: wojtek@thetravelbus.plTel.:796013458

Chyba każdy ma na swojej mapie zaznaczony Czarnobyl jako obowiązkowy punkt podróży. Pomożemy wam zrealizować ten cel! Wycieczkę do strefy poprowadzi dla nas firma, która od lat zajmuje się tego typu organizacją wycieczek. Przygotują dla nas indywidualny program, a przewodnik będzie dostępny tylko dla naszej grupy. W planie jest pełna wizyta w strefie wykluczenia w Czarnobylu, miasto Prypeć oraz stacja radarowa „Duga”. Po za Czarnobylem w planie zwiedzania jest również miasto Kijów oraz w drodze powrotnej Lwów.

Dzień 1 – wyjeżdżamy z Rybnika z samego rana (godzina do ustalenia z całą ekipą) przejeżdżamy przez Katowice oraz Kraków gdzie również będziemy zbierać ekipę. Jedziemy cały dzień, aż dojedziemy do Kijowa i zakwaterujemy się w hotelu. Wieczorem pełna dowolność – każdy robi to na co ma ochotę.

Dzień 2 – około godziny 9.00 wyjeżdżamy na zwiedzanie Czarnobyla. Obsługiwać nas będzie profesjonalna firma zajmująca się organizacją wycieczek do Czarnobyla. W planie jest pełna wizyta w strefie wykluczenia w Czarnobylu, miasto Prypeć, stacja radarowa „Duga”. Wycieczkę obsługiwać będzie przewodnik w języku polskim. (Wszystkie wymagane zgody na odwiedzenie poszczególnych punktów oraz specjalne ubezpieczenia na poruszanie się po strefie będą załatwione przez firmę obsługującą nas).Po wycieczce będziemy mieć jeszcze trochę czasu na zwiedzanie Kijowa nocą oraz odwiedzenie lokalnych pubów.

Dzień 3 – Rano mamy czas na zwiedzanie Kijowa czy to samodzielnie czy wspólnie całą Travelbusową ekipą. Głównymi punktami będą z pewnością Ławra Peczerska, Plac Niepodległości, Monaster Św. Michała Archanioła, różnorodne parki oraz muzea oraz wiele innych miejsc, wartych zwiedzenia.

Po obiedzie ruszamy w kierunku Lwowa gdzie mamy zarezerwowane apartamenty w samym centrum miasta. Wieczorem proponujemy spacer po mieście oraz odwiedzenie niesamowicie klimatycznych pubów, z których słynie Lwów. Nie można również zapomnieć o posmakowaniu przepysznej lokalnej kuchni.

 

Dzień 4 -Rano mamy czas na zwiedzanie miasta, a dla zainteresowanych możemy wykupić wycieczkę z przewodnikiem (koszt około 30zł/os). W godzinach popołudniowych wyjeżdżamy w kierunku Polski tak aby najpóźniej dojechać na godzinę 22.00 do Rybnika (oczywiście wszystko będzie zależało od kolejek na granicy).

W cenę wyjazdu wliczone jest:

– paliwo,
– opłaty drogowe, parkingi,
– noclegi w hotelu,
– ubezpieczenie podróżnicze,
– ubezpieczenie na strefę,
– opieka organizatorów,
– transfer busami na zaplanowanej trasie.

Dodatkowy koszt:
– Wycieczka do Czarnobyla pod opieka polskiego przewodnika – 70USD/osobę (jest to indywidualny program wycieczki zorganizowany specjalnie dla naszej grupy)

Dodatkowy koszt (nieobowiazkowy):
– Wejście do opery (Lwów) – około 25zł (w zależności od miejsca na sali)
– Dodatkowa wycieczka z przewodnikiem (Lwów) – 30zł

 

Zainteresowała Cię nasza oferta ?

Masz pytania związane z tą lub inną wyprawą ?

Chcesz dołączyć do ekipy?

 

Skontaktuj się z nami:

e-mail: wyprawy@thetravelbus.pl

tel: +48 796-013-458

 

POBIERZ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY