Do następnej wyprawy zostało:

CZARNOBYL

Radioaktywna przygoda (1 dzień)

Termin: Termin 1: 20-24 marzec 2020 Termin 2: 15-19 maj 2020 Koszt: 1150 zł Transport: Wynajęte busy
Lider: WojtekE-mail: wojtek@thetravelbus.plTel.:(+1) 9093650107 (WhatsApp)

CZARNOBYL – RADIOAKTYWNA PRZYGODA

 

Wyjazd: Rybnik, Katowice, Kraków
KOSZT: 1150 zł

 

Chyba każdy ma na swojej mapie zaznaczony Czarnobyl jako obowiązkowy punkt podróży. Pomożemy wam zrealizować ten cel! Wycieczkę do strefy poprowadzi dla nas zaufany, polskojęzyczny przewodnik, który będzie dostępny tylko dla naszej grupy. W planie jest pełna wizyta w strefie wykluczenia w Czarnobylu, miasto Prypeć oraz stacja radarowa „Duga”. Po za Czarnobylem w planie zwiedzania jest również miasto Kijów oraz w drodze powrotnej Lwów.

Dzień 1 – wyjeżdżamy z Rybnika z samego rana (godzina do ustalenia z całą ekipą) przejeżdżamy przez Katowice oraz Kraków gdzie również będziemy zbierać ekipę. Jedziemy cały dzień, aż dojedziemy do miasta Równe i zakwaterujemy się w hostelu. Wieczorem pełna dowolność – każdy robi to na co ma ochotę.

 

Dzień 2 – około godziny 8.00 wyjeżdżamy do Kijowa. Jedziemy od razu do hotelu, gdzie zrobimy sobie 1-2 godziny przerwy na odpoczynek oraz szybki prysznic. Jak wszyscy będą gotowi to ruszamy do centrum na obiad oraz zwiedzanie Kijowa. Głównymi punktami będą z pewnością Ławra Peczerska, Plac Niepodległości, Monaster Św. Michała Archanioła, różne muzea oraz wiele innych miejsc, wartych zwiedzenia.

 

Dzień 3 – około godziny 9.00 wyjeżdżamy na zwiedzanie Czarnobyla. Obsługiwać nas będzie profesjonalna firma zajmująca się organizacją wycieczek do Czarnobyla. W planie jest pełna wizyta w strefie wykluczenia w Czarnobylu, miasto Prypeć, stacja radarowa „Duga”. Wycieczkę obsługiwać będzie nasz zaufany przewodnik w języku polskim. (Wszystkie wymagane zgody na odwiedzenie poszczególnych punktów oraz specjalne ubezpieczenia na poruszanie się po strefie będą załatwione przez firmę obsługującą nas). Po wycieczce będziemy mieć jeszcze trochę czasu na zwiedzanie Kijowa nocą oraz odwiedzenie lokalnych pubów.

Dzień 4 – Rano ruszamy w kierunku Lwowa gdzie mamy zarezerwowany hotel w samym centrum miasta. Od razu zakwaterujemy się w hotelu, zrobimy przerwę na odpoczynek i ruszamy na zwiedzanie Lwowa. Wieczorem proponujemy spacer po mieście oraz odwiedzenie niesamowicie klimatycznych pubów, z których słynie Lwów. Nie można również zapomnieć o posmakowaniu przepysznej lokalnej kuchni.

 

Dzień 5 – Rano mamy kilka godzin na śniadanie, szybkie zwiedzanie miasta oraz zakup pamiątek.  Około godziny 11.00 wyjeżdżamy w kierunku Polski tak aby najpóźniej dojechać na godzinę 22.00 do Rybnika (oczywiście wszystko będzie zależało od kolejek na granicy).

W cenę wyjazdu wliczone jest:

– paliwo,
– opłaty drogowe, parkingi,
– noclegi (1 x hostel Równe, 2 x apartament Kijów, 1x hotel/hostel Lwów),
– ubezpieczenie podróżnicze,
– ubezpieczenie na strefę,
– opieka organizatorów,
– transfer busami na zaplanowanej trasie.
– Wycieczka do Czarnobyla obsługiwana przez profesjonalną firmę, pod opieką polskiego przewodnika.
(jest to indywidualny program zorganizowany specjalnie dla naszej grupy).

Dodatkowy koszt:
– wyżywienie
– Wejście do opery (Lwów) – około 25zł (w zależności od miejsca na sali) opcjonalnie!
– Dodatkowa wycieczka z przewodnikiem (Lwów) – 30zł opcjonalnie!

Zainteresowała Cię nasza oferta ?

Masz pytania związane z tą lub inną wyprawą ?

Chcesz dołączyć do ekipy?

(Mamy jeszcze wolne miejsca)

Skontaktuj się z nami:
e-mail: wojtek@thetravelbus.pl
WhatsApp: (+1) 9093650107
tel: (+48) 796013458

Aktualnie jestem w USA, a więc proszę o wiadomość sms na polski numer, a ja oddzwonię najszybciej jak będzie to możliwe.

 

POBIERZ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY