Do następnej wyprawy zostało:

CZARNOBYL

Radioaktywna przygoda (3 dni)

Termin: 22 - 27 maj 2020 Koszt: 1850 zł (w małej grupie max 8 osób) Transport: Bus 9 os. Renault Trafic
Lider: WojtekE-mail: wojtek@thetravelbus.plTel.:(+1) 9093650107 (WhatsApp)

Czarnobyl –  Radioaktywna przygoda

Wyjazd: Rybnik, Katowice, Kraków
Koszt: 1850zł (w małej grupie max 8 osób!)

 

Chyba każdy ma na swojej mapie zaznaczony Czarnobyl jako obowiązkowy punkt podróży. Pomożemy wam zrealizować ten cel! Wycieczkę do strefy poprowadzi dla nas zaufany, polskojęzyczny przewodnik, który będzie dostępny tylko dla naszej grupy. W planie jest pełna wizyta w strefie wykluczenia w Czarnobylu, miasto Prypeć oraz stacja radarowa „Duga”. Na wycieczce 3 dniowej odwiedzimy miejsca, w które nie docierają zwykłe wycieczki! Program 3 dniowego eksplorowania jest autorskim programem, przygotowanym tylko dla naszej grupy. Dla zwiększenia klimatu tej przygody, noclegi w hotelu w Czarnobylskiej strefie wykluczenia!

Dzień 1 – wyjeżdżamy z Rybnika w godzinach popołudniowych (godzina do ustalenia z całą ekipą) przejeżdżamy przez Katowice oraz Kraków gdzie również będziemy zbierać ekipę. Jedziemy całą noc.

Dzień 2 – Dojeżdżamy do Kijowa i robimy przerwę na odpoczynek. Zakwaterowanie w hotelu, czas wolny i jak wszyscy będą gotowi to ruszamy do centrum na obiad oraz zwiedzanie Kijowa. Głównymi punktami będą z pewnością Ławra Peczerska, Plac Niepodległości, Monaster Św. Michała Archanioła oraz wiele innych miejsc, wartych zwiedzenia.

 

Dzień 3 – około godziny 9.00 wyjeżdżamy na zwiedzanie Czarnobyla. Obsługiwać nas będzie profesjonalna firma zajmująca się organizacją wycieczek do Czarnobyla. W planie jest pełna wizyta w strefie wykluczenia w Czarnobylu, miasto Prypeć, stacja radarowa „Duga”. Wycieczkę obsługiwać będzie nasz zaufany przewodnik w języku polskim. (Wszystkie wymagane zgody na odwiedzenie poszczególnych punktów oraz specjalne ubezpieczenia na poruszanie się po strefie będą załatwione przez firmę obsługującą nas). Nocleg w Czarnobylu.

Dzień 4 – Drugi dzień w strefie wykluczenia w Czarnobylu oraz Prypeci. (Autorski program przygotowany specjalnie dla naszej grupy).  Nocleg w Czarnobylu.

Dzień 5 – trzeci dzień w strefie wykluczenia w Czarnobylu oraz Prypeci (Autorski program przygotowany specjalnie dla naszej grupy). Po zwiedzaniu, opuszczamy Czarnobyl i jedziemy w kierunku noclegu w mieście Równe lub do Lwowa (wybór należy do uczestników).

Dzień 6 – Jeśli wybierzemy nocleg w mieście Równe to około godziny 9.00 wyjeżdżamy w kierunku Polski. Jeśli wybraliśmy nocleg we Lwowie to rano mamy czas na zwiedzanie i zakup pamiątek i około godziny 12.00 wyjeżdżamy w kierunku Polski tak aby najpóźniej dojechać na godzinę 22.00 do Rybnika (oczywiście wszystko będzie zależało od kolejek na granicy).

W cenę wyjazdu wliczone jest:

– paliwo,
– opłaty drogowe, parkingi,
– noclegi (2 x hostel w mieście Równe, 1 x hotel Kojów, 2x hotel Czarnobyl),
– ubezpieczenie podróżnicze,
– ubezpieczenie na strefę,
– opieka organizatorów,
– transfer busem na zaplanowanej trasie.
– 3 dniowa wycieczka do Czarnobyla obsługiwana przez profesjonalną firmę, pod opieką polskiego przewodnika.
(jest to indywidualny program zorganizowany specjalnie dla naszej grupy).

Dodatkowy koszt:
– wyżywienie,
– potrzeby własne

Zainteresowała Cię nasza oferta ?

Masz pytania związane z tą lub inną wyprawą ?

Chcesz dołączyć do ekipy?

Skontaktuj się z nami:
e-mail: wojtek@thetravelbus.pl
WhatsApp: (+1) 9093650107
tel: (+48) 796013458

Aktualnie jestem w USA, a więc proszę o wiadomość sms na polski numer, a ja oddzwonię najszybciej jak będzie to możliwe.

 

POBIERZ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY