Do następnej wyprawy zostało:

Lwów

City Break

Termin: 17-19.11.2018 Koszt: Transport: BUS 9 osobowy
Lider: WojtekE-mail: wojtek@thetravelbus.plTel.:796013458
Lider: Żaneta E-mail: zaneta@thetravelbus.pl Tel.:

LWÓW CityBreak 17-19.11.2018 r.

Lwów to niesamowicie klimatyczne miasto, a listopad to dobry termin na jego zwiedzanie. Miasto nie jest przepełnione turystami i można lepiej odczuć jego klimat i zobaczyć codzienne życie jego mieszkańców. Zaplanowaliśmy dokładnie każdą godzinę, a nasz program zaczniemy już w sobotę od wieczornych spacerów, kolacji, a  na końcu zapoznamy się z kilkoma rest barami. W niedzielę zjemy śniadanie i ruszymy na intensywne zwiedzanie, a w programie również miejsca gdzie nie docierają typowe biura podróży. Dla zainteresowanych możemy wykupić również dodatkowe atrakcje jak Opera lub dodatkowa wycieczka po dachach Lwowa. Niedzielny wieczór spędzimy przemieszczając się między świetnymi pubami, smakując lokalnej kuchni oraz trunków, których nie zasmakujecie w żadnym innym miejscu! Poniedziałek będzie bardzo luźnym dniem na zwiedzanie bazarów oraz zakup pamiątek.

 

Dzień 1. Sobota: Wyjeżdżamy z Rybnika, Katowic oraz Krakowa. Na miejsce przyjedziemy między godziną 8.00 a 15.00 w zależności od godziny wyjazdu, którą ustalimy ze wszystkimi uczestnikami oraz od kolejek na granicy. Po zameldowaniu w hotelu dajemy sobie godzinę czasu na zorganizowanie i ruszamy na podbój miasta.

Dzień 2. Niedziela: Około godziny 11.00 mamy wstępnie zaplanowaną wycieczkę z przewodnikiem „po dachach Lwowa”. Po wycieczce idziemy na obiad i ruszamy dalej zwiedzać miasto z travelbusowym przewodnikiem. Na wieczór proponujemy klimatyczne puby Lwowa, które koniecznie trzeba odwiedzić! Do wyboru jest wiele niesamowitych miejsc takich jak teatr piwa, lampa gazowa, kryjówka, dom legend, stargorod i wiele innych miejsc.

 

Dzień 3. Poniedziałek: dla zainteresowanych osób możemy wykupić dodatkową wycieczkę z przewodnikiem „podziemia Lwowa” koszt około 30zł. Następnie propozycja spektaklu w Operze Lwowskiej. Na koniec obiad w restauracji i pozostanie nam już tylko wymeldowanie z hotelu i wyruszenie w kierunku Polski. Powrót będzie oczywiście uzależniony od kolejek na granicy, ale będziemy się starali wrócić do godziny 21.00.

 

W cenę wyjazdu wliczone jest:

– paliwo,
– opłaty drogowe, parkingi,
– noclegi w apartamencie lub hotelu,
– ubezpieczenie podróżnicze,
– opieka organizatorów,
– transfer busami na zaplanowanej trasie.

Dodatkowy koszt (nieobowiązkowy):
– bilety do opery od 20zł (w zależności od miejsca na sali)
– wycieczka z przewodnikiem 30zł
– wyżywienie

 

Zainteresowała Cię nasza oferta ?

Masz pytania związane z tą lub inną wyprawą ?

Chcesz dołączyć do ekipy?

 

Skontaktuj się z nami:

e-mail: wyprawy@thetravelbus.pl

tel: +48 796-013-458

 

POBIERZ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY