Do następnej wyprawy zostało:

LWÓW

City Break

Termin: 18.12-20.12.2020 Koszt: 350 zł Transport: BUS 9 osobowy
Lider: Nikola E-mail: wyprawy@thetravelbus.pl Tel.:
Lider: WojtekE-mail: wojtek@thetravelbus.plTel.:796013458

LWÓW CityBreak

Bez testów! bez kwarantanny!

Lwów to niesamowicie klimatyczne miasto, a grudzień to dobry termin na jego zwiedzanie. Miasto nie jest przepełnione turystami i można lepiej odczuć jego klimat i zobaczyć codzienne życie jego mieszkańców. Zaplanowaliśmy dokładnie każdą godzinę, a nasz program zaczniemy już w piątek od wieczornych spacerów, kolacji, a  na końcu zapoznamy się z kilkoma rest barami. W sobotę zjemy śniadanie i ruszymy na intensywne zwiedzanie, a w programie również miejsca gdzie nie docierają typowe biura podróży. Dla zainteresowanych możemy wykupić również dodatkowe atrakcje jak Opera lub dodatkowa wycieczka po dachach Lwowa. Wspaniały klimat zapewnią również świąteczne Jarmarki! Sobotni wieczór spędzimy przemieszczając się między świetnymi pubami, smakując lokalnej kuchni oraz trunków, których nie zasmakujecie w żadnym innym miejscu! Niedziela będzie bardzo luźnym dniem na zwiedzanie bazarów oraz zakup pamiątek.

 

Dzień 1: Wyjeżdżamy z Rybnika, Katowic oraz Krakowa. Na miejsce przyjedziemy około godziny 15.00 w zależności od godziny wyjazdu, którą ustalimy ze wszystkimi uczestnikami oraz od kolejek na granicy. Po zameldowaniu w hotelu dajemy sobie godzinę czasu na zorganizowanie i ruszamy na podbój miasta.

 

Dzień 2: Około godziny 11.00 mamy wstępnie zaplanowaną wycieczkę z przewodnikiem „po dachach Lwowa”. Po wycieczce idziemy na obiad i ruszamy dalej zwiedzać miasto. Wieczorem proponujemy zwiedzić klimatyczne puby Lwowa, które koniecznie trzeba odwiedzić! Do wyboru jest wiele niesamowitych miejsc takich jak teatr piwa, lampa gazowa, kryjówka, dom legend, stargorod i wiele innych miejsc.

 

 

Dzień 3: dla zainteresowanych osób możemy wykupić dodatkową wycieczkę z przewodnikiem „podziemia Lwowa” koszt około 30zł. Na koniec obiad w restauracji i pozostanie nam już tylko wymeldowanie z hotelu i wyruszenie w kierunku Polski. Powrót będzie oczywiście uzależniony od kolejek na granicy, ale będziemy się starali wrócić do godziny 19.00.

 

W cenę wyjazdu wliczone jest:

– paliwo,
– opłaty drogowe, parkingi,
– noclegi w apartamencie lub hotelu,
– ubezpieczenie turystyczne
(obejmuje również koszty leczenia COVID-19 zgodnie z Ukraińskimi wymaganiami)
– opieka organizatorów,
– transfer busami na zaplanowanej trasie.

Dodatkowy koszt (nieobowiązkowy):
– bilety do opery od 20zł (w zależności od miejsca na sali)
– wycieczka z przewodnikiem 30zł
– wyżywienie

UWAGA! wjazd tylko z ważnym paszportem.

 

Zainteresowała Cię nasza oferta ?

Masz pytania związane z tą lub inną wyprawą ?

Chcesz dołączyć do ekipy?

 

Skontaktuj się z nami:

e-mail: wyprawy@thetravelbus.pl

tel: +48 796-013-458

Formularz zgłoszeniowy