Do następnej wyprawy zostało:

Mini Italy 😍

City Break - Wenecja * Bolonia * Werona

Termin: 02-06.06.2021 Koszt: 760 zł Transport: Renault Trafic Long
NIKOLAE-mail: nikola@thetravelbus.plTel.:608612890
WOJTEKE-mail: wojtek@thetravelbus.plTel.:796013458

Mini Italy – Wenecja, Bolonia, Werona 

Wyjazd 02.06.2021 około godziny 22.00 z Rybnika oraz Katowic.

Powrót 06.06.2021 w godzinach wieczornych.

 

Więcej informacji:

Tel: 796013458

Co powiecie na długi weekend we Włoszech? Piękna pogoda, klimatyczne miasta i przepyszna włoska kuchnia – czego chcieć więcej! Podczas naszej czerwcówki zwiedzimy aż trzy piękne miasta, które trzeba mieć zaznaczone na swojej podróżniczej mapie! Aż dwa dni będziemy mieć na Wenecję oraz okoliczne wyspy takie jak np. Murano. Jeden dzień poświęcimy na zwiedzanie Bolonii oraz Werony. Naszą idealną bazą wypadową będą domki w okolicy Wenecji, które odwiedziliśmy już kilkukrotnie i zawsze chętnie tam wracamy. Bez wątpienia bardzo ważnym elementem tej wyprawy będzie nie tylko zwiedzanie, a smakowanie jednej z najpyszniejszych kuchni świata! Chcesz przeżyć przygodę życia ? wybierz się z nami w świat!

 

PLAN RAMOWY: 

dzień 1: Zbiórka ekipy w Rybniku oraz Katowicach. Jedziemy wykonać testy antygenowe na lotnisku w Pyrzowicach całą ekipą (jeśli ktoś chce to może zrobić test wcześniej indywidualnie). Całą noc jedziemy do Włoch.

dzień 2: rano jemy śniadanie w lokalnej restauracji, a następnie meldujemy się na noclegu w domkach (na miejscu dostępny basen, restauracja i market). Dajemy sobie 2-3 godziny na odpoczynek i ruszamy na całodniowe zwiedzanie Wenecji. Wieczorem spotkanie integracyjne.

Dzień 3: rano ruszamy na zwiedzanie Bolonii oraz Werony. Na oba miasta mamy cały dzień. Wieczorem wracamy na nocleg w to samo miejsce.

Dzień 4: Wstajemy na spokojnie i ruszamy na kolejny dzień zwiedzania Wenecji. Opcjonalnie możemy zwiedzić również przepiękne miasteczko Murano oraz inne okoliczne wysepki. Nocleg w tych samych domkach.

Dzień 5: Wstajemy wcześnie rano i ruszamy w trasę powrotną do Polski. Powrót w godzinach wieczornych (w zależności od tempa ekip i sytuacji na drogach).

 

 

W cenę wyjazdu wliczone jest:

  • paliwo,
  • opłaty drogowe, parkingi,
  • wynajem busa 9 osobowego z ubezpieczeniem,
  • noclegi w domkach,
  • ubezpieczenie turystyczne,
  • opieka liderów,
  • transfer busami na zaplanowanej trasie.

Dodatkowy koszt (nieobowiązkowy): 

  • opcjonalne bilety wstępu, komunikacja miejska, prom/łódź
  • wyżywienie, pamiątki

KORONAWIRUS – INFORMACJE 

 

Podczas przekraczania granicy z Włochami, wszyscy uczestnicy muszą posiadać negatywny wynik testu antygenowego lub PCR (koszt od 150zł)

Testy można wykonać na własną rękę lub z naszą pomocą

Na ten moment osoby zaszczepione oraz ozdrowieńcy również muszą okazać negatywny wynik testu antygenowego lub PCR aby wjechać na teren Włoch bez kwarantanny.

W sytuacji kiedy uczestnik uzyska pozytywny wynik testu, całą wpłaconą kwotę można wykorzystać na inną wyprawę w przyszłości.

 

Zainteresowała Cię nasza oferta ?

Masz pytania związane z tą lub inną wyprawą ?

Chcesz dołączyć do ekipy?

Skontaktuj się z nami:
e-mail: wyprawy@thetravelbus.pl
tel: +48 796-013-458

Formularz zgłoszeniowy