Do następnej wyprawy zostało:

Polska Przygoda

Majówka 2021

Termin: 01.05 - 09.05.2021 Koszt: 1050 zł Transport: Renault Trafic Long
Lider: Nikola E-mail: nikola@thetravelbus.plTel.:
Lider: Wojtek E-mail: wojtek@thetravelbus.pl Tel.:(+48) 796013458

POLSKA PRZYGODA – MAJÓWKA 2021 

Termin: 01-09.05.2021 (9dni)

Miejsce wyjazdu: Rybnik, Katowice 

Travelbusowa wyprawa majówkowa stała się naszym rytuałem, a nasze poprzednie wyprawy wpisały się bardzo mocno do historii naszych wspaniałych przygód! Każdego roku staramy się dodać nowy, magiczny plan wyprawy. Ze względu na obecne problemy z przekraczaniem granic oraz aktualnymi obostrzeniami na świecie, postanowiliśmy przeżyć niezapomnianą przygodą w naszym pięknym kraju. Na tym tripie nikt nie będzie się nudził! każdego dnia zmierzymy się z ciekawymi przygodami i poznamy nowe zakątki Polski. W planie podróży cudowna natura –  jeziora, lasy, góry, ale również urocze miasteczka. Zobaczymy zarówno te znane miejsca jak i atrakcje, których nie znajdziecie w przewodniku. Przed nami spływy kajakowe piękną Krutynią, wieczorne ogniska przy blasku księżyca, gry terenowe oraz paintball! Dla zainteresowanych dodatkowymi atrakcjami, możemy zorganizować również wycieczkę rowerową, jazdę quadami czy rejs jachtem lub motorówką. Ten typ wyprawy polecamy dosłownie wszystkim! Zarówno tym zaawansowanym podróżnikom, jak również dla tych, którzy dopiero zaczynają swoje podróżnicze przygody. Wybierz się z nami w Polskę i przeżyj przygodę życia!

NOCLEGI:

 

1 nocleg: Mazury namioty

2 nocleg: Mazury namioty

3 nocleg: Mazury namioty

4 nocleg: Mazury namioty

 

Wszystkie noclegi w namiotach na dziko, w naszych sprawdzonych miejscach.
Na wyposażeniu Travelbusa są namioty i sprzęt kempingowy. Uczestnicy muszą ze sobą zabrać śpiwór oraz karimatę. Polecamy śpiwór komfort 5 stopni.

 

5 nocleg: Bieszczady domki

6 nocleg: Bieszczady domki

7 nocleg: Bieszczady domki

8 nocleg: Bieszczady domki

 

Noclegi w nowych, komfortowych domkach, łóżka 2 osobowe oraz 1 osobowe. Do naszej dyspozycji 4 domki (wszystkie obok siebie) z salonem, kuchnią, łazienką oraz sypialniami. Na dworze miejsce na ognisko, grilla i piękny widok na góry oraz zalew soliński. Domki położone są idealnie pomiędzy naszymi atrakcjami, a więc będą idealną bazą wypadową!

Cena zawiera:

 •  wynajem busów 9 osobowych wraz z ubezpieczeniem,
 •  paliwo,
 •  opłaty drogowe, parkingi,
 •  4 noclegi płatne (domek/apartament),
 •  opieka Liderów,
 •  transfer busami na zaplanowanej trasie,
 •  ubezpieczenie turystyczne,
 •  zapewniony sprzęt turystyczny,
 •  wstępne wyżywienie,
 • atrakcje turystyczne z planu podróży

 

Dodatkowy koszt:

 • dodatkowe wyżywienie, potrzeby własne, pamiątki
 • ponadprogramowe atrakcje (dla zainteresowanych)

PLAN RAMOWY: 

 

Dzień 1: Wyjazd z Rybnika i Katowic w godzinach porannych (opcjonalnie Warszawa). Dojazd do Ruciane Nida, zakupy i wieczorne ognisko integracyjne.

Dzień 2: Jedziemy do wsi Krutyń na spływ kajakowy rzeką Krutynią. Spływ kajakowy połączony z grami terenowymi. Nocleg nad jeziorem.

Dzień 3: Zwiedzanie okolicznych atrakcji – Port Ruciane-Nida, Mazurski Park Krajobrazowy, prom na linie, Mikołajki. Wieczorem gry integracyjne oraz nocleg nad jeziorem.

Dzień 4: Zwiedzanie okolicznych atrakcji – Twierdza Boyen w Giżycku, jezioro Śniardwy oraz paintball. Opcjonalnie możemy zorganizować wycieczkę rowerową. Nocleg nad jeziorem.

 

Dzień 5: Wstajemy w godzinach porannych, przed nami trasa Mazury – Podkarpacie, zakupy w markecie i wieczorne gry. Nocleg w domkach.

Dzień 6: Całodniowy trekking na szczyt Tarnica – 1346 m n.p.m.  Uczestnicy dobierają się w grupki w zależności od kondycji oraz tego jak daleko chcą dojść. Część osób pewnie będzie chciała miło spacerować i łapać ładne widoki, uwieczniając je na zdjęcia, bez konieczności wchodzenia na szczyt. Wieczorne ognisko i noclegi w domkach.

Dzień 7: Gry terenowe całą ekipą z wykorzystaniem mapy, gps, kompasu, przemierzając miejscowe lasy i polany (opcjonalnie możemy pojechać na drezyny lub przejazd Bieszczadzką kolejką leśną). Noclegi w domkach.

Dzień 8: Zwiedzamy Jezioro Solińskie i lekki treking na Osadzki Wierch (wejście na szczyt – dla zainteresowanych). Impreza pożegnalna i ostatni nocleg w domkach.

Dzień 9: Powrót do domu – Katowice i Rybnik.

Na wyposażeniu travelbusa są:

 •  namioty 2seconds (2 i 3 osobowe),
 •  prysznice turystyczne,
 •  kuchenki gazowe,
 •  butle gazowe,
 •  naczynia do gotowania (kawiarka, garnki, patelnie),
 •  przetwornice napięcia,
 •  ładowarki samochodowe,

 

We własnym zakresie należy zabrać: śpiwór, karimatę, sztućce, kubek, miska lub talerz, latarka.

 

Zainteresowała Cię nasza oferta ?

Masz pytania związane z tą lub inną wyprawą ?

Chcesz dołączyć do ekipy?

Skontaktuj się z nami:
e-mail: wyprawy@thetravelbus.pl
tel: +48 796-013-458

Formularz zgłoszeniowy